MEMORY šperky strieborné - kompatibilné so šperkami Pandora, Troll, Biagi, Chamilia*

MEMORY šperky strieborné - kompatibilné so šperkami Pandora, Troll, Biagi, Chamilia*

 

Memory náramky, korálky, šperky a doplnky

Páčia sa Vám náramky a korálky, ktorými si môžete pripomínať pekné chvíle a spomienky, ale z dôvodu finančnej náročnosti si ich nemôžete dovoliť? Práve pre Vás prinášame šperky MEMORY.Tieto šperky a doplnky sú stále s Vami, aby Vám pripomínali pekné a dôležité chvíle a obdobia života. Vďaka ich obľube u žien a dievčat po celom svete môžeme hovoriť o globálnom trende, ktorý začína naberať na popularite aj na Slovensku

Staňte sa návrhárom šperkov a skombinujte jednotlivé kúsky tak, že vytvoríte jedinečný dizajn podľa Vášho osobného štýlu.

Idea je jednoduchá, mať svoj Memory náramok a postupne naň pridávať korálkyprívesky. Prvotná myšlienka náramku je dnes rozvinutá aj na náhrdelníky, náušnice, prívesky na kľúče alebo napríklad ozdoby na kabelky. Neustále pribúdajú nové farby a motívy koráliek a príveskov.

Je na Vás aký náramok si vyskladáte, bude len Váš a originálny, presne tak, ako je originálna každá z nás. Ak máte radi prekvapenia, dovoľte svojim blízkym, aby Vám pripomenuli práve Memory korálkou Vaše spoločné zážitky.

Memory náramky a korálky sú populárne aj u mužov. Zaujala ich myšlienka opakovaného darčeka, pri ktorom majú istotu, že sa bude obdarovanej osobe vždy páčiť. Všetky produkty v tejto kategórii dodávame v darčekovom balení.

Veríme, že si u nás vyberiete to pravé pre seba.

*Dôležité upozornenie:

Pandora, Troll, Biagi, Chamilia sú registrované ochranné známky. V našom obchode sú použité na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely špecifikácie tovaru kompatibilného so šperkami vyššie uvedených značiek. Nami ponúkané náramky a korálky nie sú vyrobené týmito spoločnosťami.

 

Reklamný prúžok
Copyright © 2010 - 2018 TrendyLady.eu. Všetky práva vyhradené.
Všetky ceny sú konečné, nie sme platca DPH.